36-ročná Soňa sa stala mediálne známou osobou takpovediac z večera do rána. Od prepadu benzínky na Panónskej ceste v Bratislave sa našla kopa špekulantov, tvrdiacich, že neznáma Češka nabehla do budovy sama od seba, prípadne ju považovali za zlodejovu spolupáchateľku. Teraz vyplávali na povrch všetky podrobnosti.

Mladá žena z Čiech pomotala hlavu tisíckam nič netušiacich ľudí, keď sa rozhodla páchateľa zadržať na mieste činu orálnym uspokojovaním. Policajtov privítala so slovami: ,,Berte si ho, ja už nevládzem!“, čím vyvolala v spoločnosti množstvo nezodpovedaných otázok.

Po výsluchu je zrejmé, že sa odvážna hrdinka naozaj iba ocitla v nesprávny čas na nesprávnom mieste. Agresívny lupič zo Srbska ju mal najprv násilne vtiahnuť do zadnej časti čerpacej stanice, neskôr ju niekoľkokrát fyzicky napadol. Vo vystrašenej žene sa v tej chvíli prebudil prirodzený ženský pud a odhodlala sa na poriadne nezvyčajný počin.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

,,Proste som ho upokojovala pohľadom a trošku som i šaškovala, srandovala. Tak som si zložila tričko a skúsila som to… Chytil sa, chytil sa na to moje. Hneď reagoval tak, ako reagoval….vyzliekol si gate…“ Soňa opísala detaily neuveriteľne vynaliezavej záchrany života.

Žena teda priznala, že jej neostávalo nič iné, ako začať Srba orálne ukájať a pritom veriť, že sa pomoci dočká čo najskôr. ,,Ja som to naťahovala, samozrejme, som to naťahovala. Hlavne som sa bála, aby on sa neprebral z toho delíria alebo z toho opojenia.“ 

Zdroj: Noviny.sk, TV JOJ | Foto: TV JOJ, Pexels.com