Sága ohľadom vzťahu Radovana Dulína (38) a Kristi Dali (32) naberá na poriadnych obrátkach. Jej expriateľ Paul Heli, ktorý už niekoľkokrát “urádoval“, sa ozýva opäť. Tentokrát prišiel so závažným obvinením o tom, že Rado sa mu dnes vyhrážal bitkou a to nie je ani zďaleka všetko! 

Paul Heli je jednou z najzávažnejších postáv tohtoročnej Farmy 11 a to na nej ani nepôsobil. Ako Kristínin bývalý priateľ však nebol nadšený z toho, čoho bol svedkom na televíznych obrazovkách, a tak začal uverejňovať poriadne tvrdé, no stále nepotvrdené informácie. Teraz sa už naplno pustil do Radovana Dulína, ktorého označil ako človeka, ktorý iba využíva ženy a každá jedna, ktorá sa s ním dá dokopy, skončí vraj nakoniec v obrovských dlhoch.

Práve veľké finančné problémy mali byť údajne aj dôvodom toho, prečo sa statný východniar do súťaže prihlásil. Paul sa navyše šokujúco priznal, že dnes ho samotný Rado údajne kontaktoval s tým, že 14.12. dôjde za ním do Švajčiarska a “dobije ho“ tam. K tomu zverejnil aj časť čísla, ktoré má uložené ako “Radovan Dulín SK“ so záznamom o tomto hovore.

Na jednom z konkurenčných portálov boli dnes v ranných hodinách zverejnené podrobné informácie o spomínaných dlhoch Radovana Dulína, ktoré teraz interpretoval aj samotný Heli, na čo sa na profile farmára zjavila výsmešná reakcia so sľubom o tom, že jeho vyjadrenie príde už čoskoro. Ktovie teda, ako nakoniec tento vyhrotený konflikt dopadne, no jedno je isté už teraz, ani jeden z nich to určite nenechá len tak!

Paul Heli – status o Radovi

Reakcia na Radovom profile na článok o dlhoch

Foto: Instagram/Pau.heli, Instagram/Radovan.d