Správanie Radovana Dulína (38) v poslednej odvysielanej časti reality show Farma podľa mnohých už prekročilo hranice únosnosti. To, čo predvádzal smerom k Mirke Csorbovej (19) a Matejovi Jurkovičovi (41), ktorých počastoval krutými urážkami a vyhrážkami, nenechalo chladnými ani bývalé exfarmárky! 

Radovan Dulín v poslednej časti Farmy vybuchol a pod vplyvom alkoholu vykričal svojim úhlavným farmárskym nepriateľom strašné veci. Svedkami jeho agresívneho vyčíňania, ktoré neschvaľoval absolútne nikto z aktuálnych súťažiacich, boli aj diváci pri televíznych obrazovkách, no aj keď sa na druhý deň snažil ospravedlniť, tak sa pre zmenu dostal do ostrého konfliktu s Rasťom Mojsejom.

A keďže Farmu aktívne sledujú aj účastníci jej minulých sérií, tak si konkrétne dve z nich nedávali vôbec servítku pred ústa. Lívia Chvostíková, ktorá pôsobila v minuloročnej Farme X, ho na svojom Insta príbehu nazvala úbožiakom, čo podporila aj jej bývalá kolegyňa zo súťaže Karin Dvořáková, ktorá nedávno práve Mirku verejne podporila. Rado si svojim chovaním počas natáčania nerobí práve najlepšiu reklamu a toho, čo vyvádza, majú všetci už viditeľne plné zuby!

Radove agresívne vyčíňanie

Reakcia exfarmárok

Foto|Video: Instagram/Livustek, Instagram/Karinnett, Farma.markiza.sk