Počas prvého týždňa vysielania Farmy 11 boli diváci svedkami vzniku menšieho romániku v tábore východniarov medzi 19-ročnou Mirkou a 38-ročným Radom. Ten ešte pred natáčaním šou vravel, že ho doma čaká snúbenica, ktorá sa nebojí prípadnej nevery, a podľa slov Mirky by mu ju dokonca bola ochotná tolerovať! 

Mirka šla po Radovi od začiatku šou ako pes po údenom a v priebehu prvého týždňa spolu skončili v posteli, kde si mladá brunetka neodpustila dotyky na intímnych miestach skúseného farmára, ktorý sa tomu absolútne nebránil. Aj keď nie je jasné, ako to nakoniec celé medzi nimi v ten večer dopadlo, tak Mirka so smiechom tvrdila, že šlo o najlepšiu noc na farmárskom statku.

Televízia Markíza zverejnila v posledných hodinách rozhovor medzi Mirkou a jej kolegyňou Nicolettou, kde mladá tínedžerka tvrdila, že Rado sa jej údajne priznal k tomu, že jeho snúbenici by nevera nevadila. Žena, s ktorou ju však podvedie by mala byť vraj pekná. Ťažko povedať, koľko je na tomto tvrdení pravdy, no je isté, že Rado a Mirka majú k sebe naozaj veľmi blízko.

Rado a Mirka na Farme

Foto|Video: Farma.markiza.sk, Instagram/Farma