Najhorúcejšou futbalovou témou je v posledných hodinách odchod Cristiana Ronalda z Realu Madrid do talianskeho Juventusu. Tento transfer sa už čoskoro má stať oficiálnym, pretože podľa posledných správ 33-ročný Portugalčan prijal podmienky talianskeho klubu. 

Asi najrenomovanejším futbalovým portálom na svete je Goal a ten uvádza, že zástupcovia Realu Madrid ostali poriadne zaskočení tým, ako rýchlo sa Cristiano Ronaldo dohodol na podmienkach novej zmluvy s turínskym Juventusom. Hviezdny kanonier má v súčasnom kontrakte so španielskym tímom klauzulu, ktorá mu momentálne umožňuje prestúpiť za 100 miliónov eur. Túto sumu sa rozhodli akceptovať v Juventuse, to ale nie je všetko.

Portál Goal informuje, že špekulácie o navýšenom ročnom plate Ronalda sú pravdivé. CR7 sa mal so zástupcami úradujúceho talianskeho majstra dohodnúť na štvoročnej zmluve do júna 2022, pričom jeho ročný príjem by mal byť rovných 30 miliónov eur. Viaceré weby píšu, že oficiálny prestup Cristiana Ronalda príde v najbližších hodinách, na iných stránkach sa pre zmenu uvádza, že jeho príchod do Juventusu bude oficiálne oznámený v sobotu 7.7. 2018.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Goal.com | Foto: YouTube