Hospodárska šou TV Markíza Farma bude už čoskoro pokračovať X-tou sériou. Za svoje trvanie vyniesla na svetlo sveta niekoľko tvárí, ktoré sa snažili zostať v povedomí televíznych divákov aj po tom, čo statok navždy opustili. Jedným z nich je i Iránec Reza Givili, tomu sa to však najmä vďaka svojmu vzhľadu a vtipnému slovníku celkom podarilo.

Rezove „ovse a sesky“ doslova zľudoveli, a tak mohol začať zo svojej slávy ťažiť aj po vypadnutí zo šou. Spoločne s ďalšou farmárkou Božkou vytvorili dokonca pár, čím záujem o nich vzrástol ešte viac. Čo však dnes exfarmár s exotickým výzorom robí a čo ho vlastne živí? Možno zostanete prekvapený, no vyzerá to tak, že Reza dokáže čokoľvek a v živote sa ľahko nestratí.

Aspoň tak to vyzerá pri pohľade na jeho Instagram, kde má uvedených hneď niekoľko profesií, ktoré vykonáva. Tanečník, model, spevák a dokonca aj kaderník a barbier, to všetko zvláda Iránec ľavou zadnou, pričom svoj životný štýl rád prezentuje aj navonok. Pravidelne tak fanúšikov zásobuje fotkami zo súkromia, na ktorých chce vyzerať ako mačo užívajúci si život plnými dúškami. Otázne však je, do akej miery je to aj pravda…

Reza Givili

Reza Givili pracuje ako kaderník

Foto: Instagram/Reza Givili