V Anglicku vybuchla pred pár hodinami prestupová bomba. Asi všetky weby z tejto krajiny totiž priniesli informáciu o tom, že Poliak Robert Lewandowski opúšťa Bayern Mníchov a za sumu 100 miliónov eur sa sťahuje do Premier League. 

Robert Lewandowski bol už dlhšie spájaný s odchodom z Bayernu Mníchov, pričom najväčším záujemcom o jeho služby mal byť španielsky Real Madrid. Vedenie “Bieleho baletu” však údajne nebolo ochotné za služby 29-ročného útočníka zaplatiť sumu 100 miliónov eur, ktorú požadujú zástupcovia nemeckého giganta. Posledné správy z Anglicka však hlásia, že londýnska Chelsea túto požiadavku Bayernu akceptovala.

Viaceré anglické weby píšu o prestupe Roberta Lewandowskeho do Chelsea ako o hotovej veci, pričom pre španielsky portál Marca sa aj agent poľského kanoniera vyjadril, že vedenie Bayernu už súhlasilo s Lewandowskeho odchodom do Chelsea. Tento prestup je logickým vyústením jeho situácie, pretože niekdajší hráč Borussie Dortmund má pred sebou zrejme posledných pár rokov na vrcholovej úrovni, pričom okrem nemeckej Bundesligy nehral nikdy v žiadnej TOP európskej lige.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Facebook, Twitter