Po góloch Róberta Maka a jeho menovca Róberta Boženíka sme v extrémne dôležitom kvalifikačnom zápase zdolali Maďarsko na ich pôde 1:2. Eufória z veľkého víťazstva i hanlivé správanie maďarských fanúšikov prispeli k tomu, že autor nášho prvého gólu si do Maďarov poriadne “rypol” na internete!

Kvalifikačný zápas medzi Maďarskom a Slovenskom bol plný emócií na oboch stranách, ale našťastie ani pískanie počas hymny či zhanobenie slovenského štátneho znaku nášich chlapcov nevykoľajili a Maďarsko sme zdolali 1:2, vďaka čomu sme momentálne na druhej a hlavne postupovej priečke v našej kvalifikačnej skupine.

O náš prvý gól v tomto stretnutí sa postaral v 40. minúte Robo Mak a práve hráč ruského celku FK Zenit Petrohrad si vo svojom pozápasovom Insta príspevku neodpustil menšie “rypnutie” do Maďarov. Tí sú známi svojim pokrikom „Ria, ria…“ a práve ten si Robo na Instagrame požičal, keď po stretnutí zverejnil fotky z duelu aj s provokačným popisom: „Ria, ria, SLOVAKIA! 🇸🇰🇸🇰🇸🇰💪🏻💪🏻💪🏻“ Tento príspevok dostal už viac ako 4 tisíc lajkov!

Foto: Instagram/Robertmak29