Najžhavejšou futbalovou témou je momentálne situácia v katalánskom veľkoklube FC Barcelona. Ivan Rakitič už opustil potápajúcu sa loď a zamieril do Sevilly. Hovorí sa o odchodoch Messiho, Piquého, či Suáreza. Podľa posledných správ jedna z hviezd “Blaugranas” už rokuje s novým tímom a mieri do Serie A.

Situácia v Barcelone nie je ružová a nedávny výprask od Bayernu Mníchov v Lige Majstrov (prehra 2:8) bola pre mnohých poslednou kvapkou. Situácia v klube je nejasná. Prišiel nový kouč, kapitán Lionel Messi bojkotuje tréningy a chorvátsky záložník Ivan Rakitič už Barcu opustil a vrátil sa do Sevilly, kde pôsobil v rokoch 2011-2014. Ďalším hráčom na odchode má byť kanonier Luis Suárez, pričom jeho noým pôsobiskom by mal byť turínsky Juventus. Portál Team Talk uvádza, že rokovania už prebiehajú v plnom prúde.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

33-ročný Suárez strieľal góly v drese Ajaxu, Liverpoolu a darilo sa mu aj v drese “Blaugranas”, kde pôsobí od roku 2014. Reprezentant Uruguaja je však v klube “na odpis” a posledné správy hovoria o tom, že jeho ďalšie korky by mali smerovať do Juventusu. Sám hráč už má s novým klubom údajne rokovať o presných podmienkach spolupráce, zatiaľ čo vedenie oboch tímov sa snaží dohodnúť adekvátnu cenu výhodnú pre obe strany. Luis Suárez sa tak môže stať jedným z mála “vyvolených”, ktorí si počas kariéry zahrali po boku Lionela Messiho i Cristiana Ronalda. Bude Suárez pre “Starú dámu” správnou voľbou?

Zdroj: Teamtalk.com | Foto: Twitter, YouTube

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU