Celosvetová napätá situácia z dôvodu šírenia nebezpečného koronavírusu Covid-19 paralyzovala aj Slovensko. Mnohí ľudia sú zrazu odborníkmi na to, ako by sa všetko dalo vyriešiť lepšie, no a „svoje dostáva“ aj nový premiér Igor Matovič. Do toho sa teraz pustili dve ženy, ktoré na videu vyrukovali s prekvapivými obvineniami!

Napätie na slovenskej politickej scéne neutíchlo ani po voľbách, keďže nepríjemná situácia, v ktorej sa odrazu ocitol celý svet, neobišla ani naše životy. Politici sa v názoroch na zavedené opatrenia proti šíreniu koronavírusu rozchádzajú, no premiér Igor Matovič má v tom jasno. Riadiť sa najmä odporúčaniami príslušných odborníkov z oblasti zdravotníctva a hygieny.

Vrásky na čele mu však určite pridá aj video, ktoré za posledných pár hodín zdieľalo na sociálnych sieťach tisíce ľudí. V ňom sa dve príslušníčky rómskej komunity rozhodli povedať svoj názor na terajšieho premiéra a nevynechali ani tvrdé obvinenia.

Podľa ich slov vraj Matovič pred voľbami zabezpečil, aby ho volili všetci rómovia z osád a teraz na nich vraj už zabudol. Mnoho ľudí čaká, ako sa k týmto rečiam postaví samotný premiér, ktorý však dlhodobo opakuje nutnosť riešenia dlhé roky zanedbávanej rómskej problematiky a zabezpečil aj plošné testovanie na Covid-19 v tamojších osadách.

Vyjadrenie na adresu Igora Matoviča

Foto|Video: Facebook/Matovicovcirkus, Facebook/IgorMatovič