Meno Ronaldinho znamená pre viacerých futbalových nadšencov len jedno. Futbalový boh. Tento už 38-ročný brazílsky virtuóz zavesil kopačky na klinec 3. februára minulého roka, no jeho fantastické kúsky zo zelených trávnikov si budeme pamätať ešte dlho. Teraz však všetkých dokonale prekvapil!

Podľa zahraničných médií sa Ronaldinho chystá ženiť. Nebolo by na tom nič svetoborné, keby si v rovnakom čase nechce zobrať za manželky dve dievčence. Podľa brazílskeho šéfredaktora Lea Diasa z denníka The Mirror mal bývalý hráč PSG, Barcelony či AC Milána požiadať o roku v januári minulého roku Priscillu Coelho a Beatriz Souza, ktorým dal rovnaké prstene. Aby slečny s Ronaldinhom trávili čas podľa jeho želaní, údajne im mesačne platí 1 500 libier. Všetci traja žijú harmonicky v jeho sídle v kondomíniu Santa Monica v Rio de Janeiro.

Ronaldinhova sestra Deisi, ktorá je proti polygamii svojho brata, sa vyjadrila, že sa svadby nezúčastni. Spevák Jorge Vercillo, sused brazílskej hviezdy, bol vraj potvrdený ako zodpovedný za svadbu. Nuž, či je to fakt alebo len novinárska kačica, nevedno. Jedno je však isté – Ronaldinho okrem lopty vždy miloval ženy.

Zdroj: Mirror.co.uk | Foto: Twitter, Facebook