Celý Apeninský polostrov sa nevie dočkať toho, kedy talianska Seria A otvorí brány novej sezóny. Najväčším magnetom bude nepochybne pôsobenie Cristiana Ronalda v Juventuse FC.

Už nasledujúci víkend sa Cristiano Ronaldo predstaví v drese Juventusu FC na pôde Chieva Verona. Ešte predtým si však hviezdny CR7 odkrútil svoj malý debut vo farbách “Starej dámy.” Išlo o zápas Juventusu s s rezervou, ktorý sa odohral v malom mestečku Villar Perosa.

Agnelliovci, majitelia Juventusu, tam vlastnia pozemok a hráči sú tam rok čo rok pozývaní na priateľský zápas. Táto konfrontácia sa traduje už od roku 1955. Spomínaný zápas trval 70 minút a Ronaldovi na strelenie prvého gólu vo farbách svojho nového talianskeho zamestnávateľa stačilo len 8 minút. Zápas sa skončil výhrou A mužstva 5:0.