Večné spory o tom, či je lepší futbalista Cristiano Ronaldo alebo Lionel Messi, nemajú konca kraja. Nedávno sa k svojej rivalite s argentínskym géniom vyjadril aj samotný portugalský ostrostrelec! 

Či už máte radšej Ronalda alebo Messiho, tak jedno je určite isté. Po ich odchode do futbalového dôchodku ostane na zelených trávnikoch veľká diera. V nedávnom rozhovore pre DAZN sa 34-ročný Portugalčan rozhovoril o tom, v čom je medzi ním a 32-ročným Messim hlavný rozdiel. Cristiano si myslí, že je väčším šampiónom ako Lionel, pretože dokázal vyhrať Ligu majstrov s dvoma rôznymi tímami (Manchester United – 2008, Real Madrid – 2014, 2016, 2017, 2018).

K tomu sa stal šesťkrát po sebe najlepším strelcom tejto súťaže, s ktorou sa vďaka tomu bude navždy spájať jeho meno. Ronaldo túži získať „ušatú trofej“ aj v drese talianskeho Juventusu FC, kde v súčasnosti pôsobí. O Messim však na záver povedal, že je to excelentný hráč, ktorého si navždy ľudia zapamätajú vďaka tomu, že sa dokázal udržať na vrchole dlhé roky, rovnako tak ako samotný Ronaldo.

Ronaldo vs. Messi 2019

Zdroj: Calciomercato.com | Foto|Video: YouTube