Slovenský futbalista Milan Škriniar je už niekoľko mesiacov jedným z najsledovanejších mladých obrancov v Európe a jeho meno je spájané s viacerými veľkoklubmi. Boj o Miňove služby sa už začal a ako prvý tasí zbrane jeho súčasný zamestnávateľ Inter Miláno, ktorý vyrukoval s rozprávkovou ponukou!

Milan Škriniar hrá v talianskom Interi Miláno prvý rok, ale už v januári 2018 mohol zmeniť pôsobisko, keď za neho anglický Manchester City ponúkal 65 miliónov eur. Vedenie milánskeho celku v zime jeho predaj odmietlo, ale 23-ročný Slovák je stále spájaný so záujmom gigantov, akými sú Bayern Mníchov, FC Barcelona či Juventus. Očakávalo sa, že v lete 2018, keď sa otvorí prestupový trh, začne veľký boj o jeho služby. Ten sa však napokon odštartoval už skôr, keď Inter vyrukoval na Milana Škriniara s rozprávkovou ponukou.

Rodák zo Žiaru nad Hronom má momentálne s Interom Miláno zmluvu do roku 2022 a jeho plat je 1,2 milióna eur ročne. Podľa správ na portáli Transfermarketweb sa však pred pár dňami mali zástupcovia klubu stretnúť s Milanovým agentom, pričom mali nášmu reprezentantovi ponúknuť predĺženie kontraktu do roku 2023, a to s takmer dvojnásobne vyšším platom. Aktuálna ponuka Interu má totiž znieť na 2,3 milióna ročne. Mal by sa Milan Škriniar rozhodnúť pre zotrvanie v Interi alebo by mal zamieriť do jedného z uvedených veľkoklubov, ktoré o neho prejavili záujem?

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Transfermarketweb.com | Foto: YouTube