Životy detí sa môžu líšiť v značnej miere. Zatiaľ čo poniektoré z nich nemajú ani pravidelný prísun pitnej vody, tobôž nie vyváženej stravy, poniektorí majú šťastie a narodia sa do milionárskej rodiny. A to je prípad aj 23-ročnej Julie Stakhiva.

Hoci by ste si možno mysleli, že vo svojich 23 rokoch už bude Julia samotnatnou ženou, ktorá nebude mať dôvod sa viazať na rodičov, mýlili ste sa. Julia má totiž na svoj život diametrálne odlišný názor a ako sama tvrdí, je ešte len dieťa a rodičia sa o ňu musia postarať. Napokon, pri komforte, ktorý Julia zo strany rodiny pociťuje, sa takýmto tvrdeniam a nezáujmu osamostatniť sa ani nečudujeme.

Hoci mladá žena, ktorá má so svojom šatníku oblečenie v hodnote asi 2 miliónov libier a približne 100 kabeliek, o sebe tvrdí, že sa vždy snažila zapadnúť do komunity obyčajných ľudí a vysvetliť im, že za to, kam sa narodila, nemôže, nie je to tak celkom pravda. Arogantná blondína sa totiž v televízii nechala nedávno počuť, že je príliš krásna na to, aby pracovala, a tak radšej bude chodiť po párty. Takéto tvrdenia príliš skromne neznejú, čo poviete?

A ako si Julia predstavuje svoju ďalšiu budúcnosť? Keď 23-ročná blondína „vyrastie“, plánuje sa od rodičov odsťahovať, zadovážiť si vlastné bývanie a postupom času prebrať prosperujúcu rodinnú firmu s jedlom. Ako už ale raz jasne povedala, manuálnu prácu od nej v jej uponáhľanom živote neočakávajte.

Foto: Instagram