Polina Sitnova je možno pre mnohých neznáme meno. Mladá modelka sa však už driape medzi influencerskú elitu. Vyrastala v Rusku, no momentálne žije v meste St. Louis v americkom štáte Missouri a jej profil sleduje už takmer 600-tisíc fanúšikov. Narodila sa presne „na Silvestra“ a tento rok oslávi už svoje 26. narodeniny.

Začiatky kariéry

V októbri 2014 pridala svoju prvú fotku na Instagram a akonáhle začala pridávať zvodnejšie zábery v bikinách, jej profil naberal na obrátkach. Zlom prišiel v júni 2015, kedy pridala snímku z MMA zápasu po boku amerického zápasníka Tita Ortiza. Tento záber mal mnoho zdieľaní aj lajkov a doslova ju vystrelil medzi TOP modelky. Všimli si ju zvučné mená zo sveta modelingu a predvádzala spodné prádlo už aj pre značku Tommy Hilfiger.

Poďme na piknik

Prednedávnom pridala na svoj profil fotku s popisom: Poďme na pikinik. Na tom by nebolo nič zvláštne, ale akosi je tam úplne nahá. Určite by ste sa k nej pridali, ale keď uvidíte jej dokonalé telo a nadpriemerné cecky, tak už v nohách nebudete mať dosť krvi, aby ste na nejaký piknik vôbec išli. Záber na konci v linku rozkliknite len na vlastné riziko.

Polina Sitnova

Záber z pikniku na vás čaká »TU«

Foto: Instagram.com/Polinasitnva