Mediálnych informácií okolo rapera Rytmusa a jeho exotickej frajerôčke Jasmine Alagič bolo v poslednej dobe viac ako dosť. Zamilovaná dvojica si so železnou pravidelnosťou vymieňa zaľúbené odkazy prostredníctvom sociálnych sietí.

“Keďže tu je 450 tisíc ľudí, ktorí ma sledujú, tak mám potrebu napísať, že prežívam NAJŠŤASTNEJŠIE OBDOBIE, aké som kedy mal. Dennodenne mi chodia od vás stovky správ, že vás to nabíja, motivuje a že v tom mám pokračovať. Neskutočne si takéto správy vážim. To, že sa s vami delím o moje šťastie a pekný život, beriem ako dobrú vec a cestu, pretože každý z nás si to zaslúži. PS: Tí, čo mi to neprajú, lebo sú osamelí, alebo v nešťastnom vzťahu, živote, prajem to, čo zažívam ja,” vyjadril Rytmus na svojom Instagrame, no na takéto odkazy sme si už u neho v poslednej dobe zvykli.

Raper však v jednom zo svojich “storičiek” prezradil aj niečo, čo by zrejme len málokto čakal. Po filme Sídliskový sen sa tento rok chystá vydať knihu. “Na tento rok pre vás chystám knihu o mojom živote.” Tak si teda počkajme na jeho nové veľdielo.

Zdroj|Foto: Instagram, Streamable.com