Okolo najúspešnejšieho slovenského rapera Patrika Rytmusa Vrbovského sa vždy motali krásne ženy. Dokonalým príkladom je prvotriedna MILFka Dara Rolins. Ich dlhý sedemročný vzťah je už však minulosťou a piešťanský čávo je tak opäť na roztrhanie.

Za posledný mesiac sa objavilo niekoľko špekulácií, ktoré Rytmusa spájali s mnohými známymi kráskami slovenského či českého šoubiznisu, avšak napokon sa žiadny z nových hviezdnych vzťahov nepotvrdil. Všetko už ale má byť inak a podľa českého portálu Extra.cz „je v tom“ Rytmus až po uši.

Novou láskou kráľa česko-slovenskej rapovej scény má byť Jasmina Alagič, 28-ročná skvele vyzerajúca moderátorka Superstar. Extra.cz sa odvoláva na vlastný nemenovaný, no dôveryhodný zdroj. Ten síce najprv nemal priamo vysloviť meno krásnej Slovenky, no tvrdenie hovorí jasne: „Rytmus chodí s jedným z dvoch moderátorov Superstar.“ Ak by raper nechodil s Jasminou Alagič, musel by randiť s Leošom Marešom, pretože práve on je druhým moderátorom populárnej šou.

A keďže je Leoš ženatý, všetko smeruje práve k Jasmine. Tajný zdroj Extra.cz však neskôr potvrdil, že skutočne ide o moderátorku známu predovšetkým z moderovania v televízii Fashion TV. Ich vzťah má byť ešte iba v začiatkoch, no dvojica už vraj spolu reálne randí. Tak čo poviete, dobre si ten Paťo vybral, či?

Jasmina Alagič

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram