Hoci sa Rytmus len nedávno rozišiel s Darou a zrušil novinárku, ktorá sa ho opýtala na neznámu blondínku na Miami, zdá sa, že sa predsa len nenudil na dovolenke sám. 

Pluska odhalila pikošky o tom, čo mal Rytmus robiť počas svojej dovolenky na Miami. Zdá sa, že Ameriku si rozhodne neužíval osamote a spoločnosť mu mala údajne robiť slovenská blondínečka Silvia Slobodová. S fešandou sa mal zoznámiť vďaka jej práci, keďže slečna sa venuje okrem iného aj Slovákom, ktorí chcú rozbehnúť svoj biznis v Amerike. Zdroj vyzradil, že Rytmus a Silvia mali spolu tráviť čas rozhovormi, na pláži, ale i dôvernosťami či varením, foto >>> TU <<<.

Na verejnosť dokonca unikli aj ich tajné správy, ktoré si posielali. Rytmus mal vraj Silvii povedať, že mu sedí ako človek a že je rád, že sa s ňou nevyspal, keďže takto majú ešte vyšší level vzťahu. Raper priznal, že si so Silviou rozumie a že je príťažlivá žena. Blondínka mu ale údajne povedala ešte odvážnejšie slová o tom, že nechce zvádzať zadaného muža, hoci stretnutia s ním stopnúť nedokáže: “Ale rada s tebou trávim čas, neviem sa tomu ubrániť, že mám rada tvoju spoločnosť,” vyznala sa blondínka. Na tieto slová vraj Patrik zareagoval strohejšie, ale ktovie, ako sa veci nakoniec vyvinú, keďže krátko po jeho príchode sa oficiálne rozišli so s*xicou Darou.

Rytmus s bývalou partnerkou Darou Rolins
Rytmus mal tráviť čas na Miami so Silviou Slobodovou

Ďalšie naše články nájdete na Manmagazin.sk — TU

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram