Patrik Rytmus Vrbovský je pojem, ktorý netreba predstavovať asi žiadnemu Slovákovi. Obľúbený raper je známy tým, že má rád zaujímavé autá. Teraz však fanúšikom ukázal, aký bol jeho úplne prvý štvorkolesový miláčik!

Rytmus mal vždy priaznivý vzťah so svojimi fanúšikmi. Nie je to tak dávno, keď na otázky svojich fans odpovedal napríklad formou livestreamov na sociálnych sieťach. Dnes k takejto interakcii využíva najmä Stories na Instagrame. V rámci posledného takéhoto „rozhovoru“ s fanúšikmi sa ho jeden z priaznivcov spýtal, aké bolo jeho úplne prvé auto.

Rytmus následne pridal na Instagram fotku, kde ukázal, že jeho prvým autom bol Mercedes Benz S 500 vyrobený v roku 1994. Trieda S je označovaná za vlajkovú loď nemeckej automobilky a vyrába sa už od roku 1954. Generácia W140, do ktorej patrí aj Rytmusove prvé auto, bola vyrábaná v rokoch 1991-1998.

Rytmus prvé auto

Rytmusova náklonnosť k značke Mercedes benz dokonc aptretrváva dodnes. Vidieť to môžete napríklad aj v relatívne nedávnom s názvom One day with Rytmus od Gym Beam , kde líder skupiny Kontrafakt kázal svoj biely Benz.

Rytmusova náklonnosť k značke Mercedes Benz dokonca pretrváva dodnes. Vidieť to môžete napríklad aj v relatívne nedávnom videu s názvom One day with Rytmus od Gym Beam, kde líder skupiny Kontrafakt ukázal svoj biely Benz.

One Day With – Rytmus 💪🥊🎙 l GymBeam

Foto|Video: Instagram/Rytmusking, YouTube/Gym Beam