Obrovský šok zažilo nielen Slovensko, ale aj celý športový svet, po informácii, že cyklistický fenomén Peter Sagan sa bude rozvádzať s manželkou Katkou. Tá mu len pred necelým rokom porodila syna Marlona a novopečení rodičia si dajú čoskoro nečakané “zbohom”.

Mediálne šumy o rozvode manželov Saganovcov potvrdil samotný žilinský rodák vo svojom videu, ktoré publikoval na Facebooku. V ňom vyvrátil akékoľvek špekulácie o tom, že za krachom jeho manželstva by stála nejaká ďalšia ženská.

Katarína Sagan vystupovala pred médiami len veľmi sporadicky a rozhovory s ňou boli len v akejsi rovine sci-fi. Po tom, čo celý svet vie, že sa bude s manželom Petrom rozvádzať, teraz prehovorila pár slov.

„Viem, že je veľa dievčat, ktoré by možno boli rady na mojom mieste, ale majú skreslenú predstavu, ako to celé je. Pre mňa je dôležité, ako sa k tomu stavia Peter, ktorý mi nedáva žiaden dôvod, aby som žiarlila. Jeho postoj voči mne a ostatným ženám je diametrálne rozdielny. K nim je tak rezervovaný, že nevidím žiaden priestor na žiarlivosť. Bála som sa toho v minulosti, ako spolu budeme fungovať, trvalo mi dosť dlho, kým som zistila, že to budem schopná zvládnuť. Jednoducho som si povedala, že sa nemôžem báť niečoho neznámeho,“ zneli Katkine slová pre cas.sk a tým vlastne prezradila, že nevera alebo žiarlivosť v ich rozhodnutí o rozvode nehrala žiadnu rolu.

Spoveď Peťa Sagana

Saganovci

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram, Twitter