Sajfa naposledy na svojom čiernom gauči vyobracal slovenskú speváčku a aktuálne aj porotkyňu SuperStar Katku Knechtovú. Už z malej ukážky bolo jasné, že reč padne i na Katkinu dvojníčku z péčka!

O Sajfovi je známa, že sa s ľuďmi rozpráva štýlom – čo na srdci, to na jazyku. Preto keď do jeho internetovej relácie Level Lama zavítala Katka Knechtová, nedalo mu jej nepovedať, že sa podobá na jednu péčkovú herečku. “Riešili sme v najnovšom dieli Level Lama, že na ktorú po*no herečku sa Katka Knechtová podobá,” začal Sajfa avizo na Level Lama s krásnou Prešovčankou, na čo ona sama zareagovala: “A veruže sa podobám na jednu.”  

 

“Podľa mňa vyzeráš trošku ako Christy Mack,” vyšlo zo Sajfu. Moderátor ale nebol prvý, kto si Katkinu podobnosť so slávnou herečkou pre dospelých všimol. 37-ročná speváčka sa dokonca priznala, že sa pri jednom akte aj spoznala, ale potom si povedala, že to určite nebdue ona, keďže nemá až tak pekne formovaný zadok a iné veci. Tak čo, aj vy si myslíte, že Katka Knechtová vyzerá ako Christy Mack?

Christy Mack

Zdroj: YouTube, Streamable | Foto: YouTube, Instagram