Vo finále prestížnej Ligy majstrov zažil zrejme najväčšie sklamanie vo svojej doterajšej futbalovej kariére. Mohamed Salah musel po súboji so Sergiom Ramosom opustiť ihrisko už v 30. minúte. To sa veľkou mierou podpísalo pod to, že Liverpool súboj s Realom Madrid nezvládol a prehral ho 1:3.

Mnoho futbalových priaznivcov bolo z finále tohtoročnej Ligy majstrov sklamaných. Liverpool po polhodine hry stratil svoju najväčšiu hviezdu, Egypťana Mohameda Salaha. V súboji s kapitánom Realu Madrid Sergiom Ramosom si zranil rameno a musel z hry odstúpiť.

Tento moment nezarmútil len fanúšikov FC Liverpool, ale najmä celý Egypt, ktorý bude účinkovať na blížiacich sa futbalových MS v Rusku, pričom práve Salah mal byť tou najväčšou hviezdou. Aké sú však jeho vyhliadky?

Zranenie Mohameda Salaha vo finále Ligy majstrov

Mohamed Salah sa konečne vyjadril k svojmu zraneniu, resp. k tomu, či bude alebo nebude hrať v Rusku. Egypťania môžu byť spokojní.

“Bola to veľmi ťažká noc, ale ja som bojovník. Napriek všetkému som presvedčený, že budem v Rusku hrať a urobíme vás hrdými Egypťanmi. Vaša láska a podpora mi dáva silu, ktorú potrebujem,” napísal Mohamed na Instagrame.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj|Foto: Instagram, YouTube