Zápasy MMA nie sú len o tvrdých chlapoch. Medzi fighterkami nájdeme aj pekné dievčatá a ženy, za ktorými by sa na ulici nejeden z nás otočil. Patrí medzi ne i Češka Sandra Mašková. Na prvý pohľad síce pôsobí ako nežná školáčka, no do potýčky by ste sa s ňou určite dostať nechceli.

Sandra rozdáva poriadne tvrdé rany. Bývalá kickboxerka ukoristila zlatú medailu na Svetových hrách v Poľsku, pričom vlani sa rozhodla pre významnú kariérnu zmenu. Z ringu si to namierila rovno do oktagonu. Svoju premiéru v klietke absolvovala vo februári tohto roka na XFN 8 v Pardubiciach a po trojkolovom boji ju dotiahla do víťazného konca via decision, čím potešila všetkých svojich fanúšikov.

Mladú dievčiinu prezývajú „Medojed“. Je to kunovitá šelma, a to by mohlo byť vysvetlenie, pretože Sandra je veru naozaj pekná šelmička – odvážna a poriadne tvrdohlavá. Ona sama ale priznáva, že táto prezývka jej prischla z celkom iného dôvodu. Medojed má vraj všetko u pr*dele, a rovnako sa na svet díva aj táto zápasníčka. Život berie tak, ako ide, nič zbytočne nerieši a ničím sa zbytočne netrápi.

30-ročná fighterka sa 26. júna predstaví na galavečere XFN Back to the O2 aréna a jej súperkou bude Camila Rivarola zo Švédska. Držíme palce!

Sandra Mašková

Foto vyzlečenej Sandry si môžete pozrieť  — TU — a — TU —  

Foto: Instagram, Facebook