Rodina Michaela Schumachera sa prvýkrát od jeho nehody rozhodla zverejniť video. Michael ho natočil dva mesiace pred pádom na lyžiach. Vtedy sa mu o vážnej nehode ani len nesnívalo. Toto video doslova trhá srdce.

Michael natočil video 30. októbra 2013 a odpovedal na 10 otázok svojich fanúšikov. Schumacher bol na videu skromný a dokonca o svojich výkonoch pochyboval. „Rekordy sú jedna vec, no nikto by si nemal myslieť, že je dokonalý. Každý by mal byť skeptický a hľadať spôsob, ako sa zlepšiť,“ povedal Schumacher okrem iného vo videu, ktoré sa na svetlo sveta dostalo až po piatich rokoch odkedy bolo natočené.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Pilot tiež priznal, že za svoje najväčšie víťazstvo považoval výhru v roku 2000. Spomenul aj svojho súpera Mika Häkkinena. Sám si myslí, že hoci boli veľkými súpermi, v súkromí mali veľmi dobrý vzťah. Rovnako tak hovoril aj o tom, že talent nie je všetko, musíte na sebe pracovať a zdokonaľovať sa.

Azda najsmutnejšia veta z videa je táto: „V akejkoľvek životnej situácii ste oveľa silnejší, keď pracujete ako tím,“ hovorí Michael. Je teda obrovské šťastie, že má stále po svojom boku milujúcu manželku.

O súčasnom stave Schumachera sa vie zatiaľ naozaj málo. Jeho rodina od nehody v roku 2013 prísne stráži všetky informácie o jeho zdravotnom stave. Na verejnosť sa však dostali správy, že legendárny pilot F1 je pripútaný na invalidný vozík a keď sa z okna svojej vily vo Švajčiarsku pozerá na prírodu, poplače si.

Michael Schumacher odpovedá na otázky fanúšikov

Zdroj: YouTube | Foto: Facebook | Video: YouTube