Pandémia súvisiaca so šírením koronavírusu Covid-19 v obrovskej miere zasiahla aj umelcov. Hudobníci majú zakázané živé vystúpenia až do odvolania, rušia sa dlho plánované koncerty aj najznámejšie festivaly. Jeden z najvplyvnejších slovenských raperov Separ (33) má toho celého už dosť a premiérovi Matovičovi (46) poslal nedávno jasný odkaz! 

Separ aktívne pôsobí na slovenskej rapovej scéne už takmer 20 rokov a z tohto času je približne deväť rokov známy aj širokej verejnosti. Ročne odohrá stovky koncertov a v našich zemepisných šírkach len ťažko nájdeme úspešnejšieho interpreta. Aj keď sa v období pandémie koronavírusu musel zaoberať najmä vydaním svojho štvrtého sólo albumu s názvom OG, tak teraz je jeho hlad po koncertovaní ešte väčší.

Preto sa nedávno na Instagrame rozhodol verejne vyzvať premiéra Igora Matoviča k tomu, aby mu už vrátil jeho obľúbený pocit, keď stojí na pódiu pred davom rozvášnených fanúšikov. Neskôr Matoviča spomenul aj v krátkej rapovej výzve, ktorá momentálne koluje po YouTube a dokonca ho pozval na turné k svojmu novému albumu OG: „Igor, pýtam sa ťa, kedy sa tam môžem vrátiť, dobehni na turné bude sa ti to tam páčiť…“ A ktovie, možno bude Separov koncert prvý, ktorý Matovič navštívi po skončení pandémie!

Separ odkaz Matovičovi

Separ Hot16 challenge

Foto|Video: Instagram/Separ_dms, YouTube