Drogy v šoubiznise nie sú ničím výnimočným, a to aj napriek tomu, že sa takmer všetky celebrity tvária slušne a navonok proti nim bojujú. Len málokto nezahmlieva a dokáže na rovinu prehovoriť o svojom vzťahu k návykovým látkam. Pred raperom Separom tak skláňame klobúk!

Portál aktuality.sk priniesol zaujímavý rozhovor s Michaelom Kmeťom, ktorý je známy pod prezývkou Separ. Bratislavský raper v ňom bez okolkov prezradil okrem iných vecí aj to, či užíval drogy. “Áno, kokaín. Na začiatku som skúšal aj pervitín,” uviedol Separ. I preto vraj kampane proti užívaniu drog nerobí a ľuďom, ktorí si na nich fičia, len hovorí, aby ich brali s rozumom. “Snažím sa im vysvetľovať, aké je to svojim spôsobom nebezpečné a čo všetko im hrozí. Keď im povie niekto v saku – zober loptu, nie drogy – tak si to ani nevšimnú. Ale keď ja niekomu poviem: ty čurák, keď sa sfetuješ jak imbecil a potom sa tu váľaš dogrcaný, os*aný a ošťaný, je väčšia šanca, že s tým prestane.”

Poplulárny slovenský raper ďalej prezradil, že si drogami prešlo mnoho ľudí, o ktorých by sme si to ani nepomysleli. Dokonca sa s nimi stretol na jednom záchode. Výnimkou podľa jeho slov nie sú ani aktívni politici. “Je medzi nimi aj zopár politikov. Ale oni chodia užívať drogy skôr do zahraničia – do Španielska a podobne. Vie sa to o nich, je to také verejné tajomstvo.”

Zdroj: aktuality.sk | Foto: Instagram