Sergio Ramos strelil vo včerajšom finálovom zápase Európskeho superpohára gól na 2:1. Vsietil ho z penalty, ale ani to Realu na výhru nestačilo, pretože Atlético napokon vyhralo 2:4 po predĺžení. Teraz je hitom internetu Ramosova oslava. Všimli ste si však ten „detail“?

Gólová oslava Sergia Ramosa po spomínanom presnom zásahu z bieleho bodu pobavila tisícky, možno aj milióny fanúšikov po celom svete. Mnoho ľudí zaregistrovalo, že svojou netradčinou chôdzou vzdal takýmto spôsobom hold bojovníkovi z MMA Conorovi McGregorovi. Ale všimli ste si, že podobným spôsobom si Ramos ešte predtým uctil aj bývalého spoluhráča Cristiana Ronalda, ktorý pred pár týždňami zamieril do Juventusu FC?

Okamžite po góle sa totiž kapitán Realu Madrid rozbehol k rohovej zástavke a tam predviedol výskok, akým je už roky preslávený CR7. SR4 ho však predsa len previedol trošku inak, pretože Ronaldo si neukazoval na chrbát a ruky mal dole. Následne sa so spoluhráčmi poradoval z gólu a potom prišla spomínaná víťazná chôdza v štýle Conora McGregora.

Sergio Ramos gólová oslava Atlético

Foto|Video: Streamable.com, YouTube