Španielsky stopér Sergio Ramos je dlhoročnou stálicou a kapitánom Realu Madrid. Podľa posledných správ zo Španielska mal Ramos vedeniu svojho tímu poradiť, aby priviedol hviezdneho Slováka!

Sergio Ramos oblieka dres Realu Madrid od roku 2005 a v posledných sezónach je dokonca kapitánom “Pusiniek”. Jeho výborný vzťah s vedením úradujúceho šampióna Ligy majstrov nie je žiadnou novou informáciou a možno má reprezentačný stopér Španielska aj nejaké to slovo pri výbere nových hráčov. Posledné novinky hovoria o tom, že Sergio Ramos by rád v defenzíve Realu Madrid videl slovenský supertalent Milana Škriniara.

23-ročný obranca talianskeho Interu je asi najžiadanejším stopérom súčasnosti. V súvislosti s ním sa totiž hovorí o záujme tímov ako Barcelona, Real Madrid či oba veľkokluby z Manchestru. Podľa španielskeho portálu Don Balon ho chce vo svojom tíme vidieť aj kapitán “Los Blancos”.

Ten istý zdroj tiež uvádza, že vedenie Realu Madrid má v pláne minúť tento rok na posily astronomických 300 miliónov eur, pričom Škriniarova cena by sa mala pohybovať okolo 70 miliónov eur. Jeho agent ale nedávno vyhlásil, že Inter by uvažoval nad jeho predajom len v prípade, ak by sa Milan Škriniar mal stať najdrahším obrancom histórie.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Donbalon.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.