Sergio Ramos je už dlhé roky stopérom Realu Madrid a španielskej reprezentácie. Kapitán „Bieleho baletu“ však údajne dostal od francúzskeho veľkokubu PSG rozprávkovú ponuku. Takýto kráľovský plat by odmietol asi iba blázon!

Sergio Ramos je súčasťou Realu Madrid od roku 2005 a v posledných sezónach je dokonca kapitánom španielskeho giganta. Hoci tento razantný obranca s číslom 4 na drese odvádza pre „Los Blancos“ vynikajúce výkony, jeho vek (34 rokov) naznačuje, že vo vrcholovom európskom futbale má pred sebou pravdepodobne už len pár sezón. Odohrá ich v drese PSG, ktoré chce urobiť všetko preto, aby v najbližšej dobe vyhralo Ligu majstrov?

Podľa nedávnych správ má byť Sergio Ramos „na lane“ majiteľov PSG, ktorí mu majú dokonca ponúkať astronomický plat vo výške 60 miliónov eur. Túto sumu by mal dostať dokopy za tri roky.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

SR4 by tak mohol nahradiť niekdajšieho kapitána Parížanov Thiaga Silvu, ktorý pred touto sezónou prestúpil do londýnskeho celku Chelsea FC. Bol by španielsky veterán správnou voľbou k tomu, aby sa z PSG stali favoriti na výhru „ušatej“ trofeje?

Len pre úplnosť dopĺňame, že Sergio Ramos má s Realom Madrid kontrakt platný do konca júna 2021, takže s ostatnými záujemcami o jeho služby môže jednať už v januári. Stane sa 178-násobný reprezentant Španielska (23 gólov) novou posilou Paris Saint-Germain Football Club? A ak áno, môže byť práve on tým rozdielovým hráčom, ktorý priblíži aktuálneho francúzskeho majstra k titulu v Lige šampiónov? Aký je váš názor na tento možný prestup?

Stane sa táto fotomontáž v januári realitou?

Zdroj: Fussballtransfers.com, Transfermarkt.com | Foto: YouTube