Najznámejšia a najnavštevovanejšia stránka s péčkovými videami sa chce zahrať na ľudomila. Vybranej skupine návštevníkov bezplatne daruje prístup k platenej sekcii. Má to len jediný háčik: obdarovaní musia žiť v meste či dedine, ktorej názov má se*uálny podtext.

Server s videami pre dospelých sa teší veľkej obľube nielen kvôli péčkovým filmom, ale aj zábavným reklamám, zaujímavým štatistikám či vtipným projektom. A jeden takýto projekt je práve na svete. Stránka začala zostavovať zoznam miest, ktoré majú šteklivý názov a volajú sa rovnako či podobne ako kategórie videí nachádzajúce sa na serveri. Možno ste ani netušili, že takýchto miest je pomerne veľa. Spomeňme napríklad For D*ck v Kalifornii, C*mbum v Indii či F*cking v Rakúsku. V zozname sú aj také mená, ako Di*do, Pu*sy či Re*tum – vo všetkých prípadoch ide o skutočné názvy miest a dedín po celom svete.

Server dokonca na svoj zoznam zaradil aj jedno české mestečko, ktoré leží v okrese Česká Lípa. Nesie názov Horní Police, čo by sa do angličtiny dalo previesť ako „horny police“, teda „nažhavení“ policajti. Škoda len, že server berie do úvahy iba anglické ekvivalenty názvov. Aj na Slovensku totiž máme niekoľko obcí, pri vyslovení ktorých by sa tí hanblivejší mohli začervenať, spomeňme napríklad Naháč, Rozkoš, Nesluša, Smilno či Vybúchanec.

Prezentačné video nového projektu známej stránky si môžete pozrieť  —  TU — 

Zdroj: YouTube