Bol policajtom, a dobrým. No spáchal najhorší hriech – svedčil proti skorumpovaným kolegom, ktorí sa ho pokúsili zabiť. Zasiahli jeho milovanú ženu. Falošne obvinený z vraždy sa túla po krajine. Štvanec poľujúci na štvancov, lovec ľudí, ODPADLÍK.

Kto by si nepamätal legendárne intro z obľúbeného seriálu Odpadlík (Renegade) o expolicajtovi Renovi Rainesovi, ktorý jazdí po krajine na svojej nádhernej motorke Harley Davidson a loví pri tom zločincov za pomoci Bobbyho Sixkillera a krásnej Cheyenne Phillipsovej. V seriáli, ktorý sa točil v rokoch 1992 až 1997, spomínaného Rena Rainesa stvárnil Lorenzo Lamas – dlhovlasý svalovec v koženej veste, z ktorého ženy vlhli ako zle zaizolovaná pivnica rodinného domu.

Od posledného natáčania seriálu uplynulo už 22 rokov a Lorenzo sa herectvu venuje dodnes. V drvivej väčšine ide o béčkové a nízkorozpočtové filmy či seriály. Rodák z Los Angeles má už 61 rokov a zmenil sa na nepoznanie. Hustá hriva je preč a zanedbané oholenie nahradila dlhšia brada. Ak by ste Lorenza stretli na ulici, dali by sme krk na to, že by ste ho nespoznali. Veď posúďte sami!

Lorenzo Lamas kedysi

Lorenzo Lamas dnes

A pre malú dávku nostalgie pridávame aj legendárne intro, ktoré si musíte pustiť!

Odpadlík – Intro

Foto: Instagram.com/lorenzo_lamas, Twitter | Video: YouTube