V reality show Farma sa pravidelne niečo deje, no a rôzne malé či väčšie konflikty sú tam úplne bežné. To, čo diváci uvidia v dnešnej večernej časti, však už pravdepodobne presiahlo všetky hranice!

Radovan Dulín (38) mal na začiatku k Mirke Csorbovej (19) veľmi blízko a nechýbali dokonca ani horúce dotyky. Farma však ich vzťah zamiešala tak, že nakoniec skončil každý s niekým úplne iným a Radovi začala liezť mladá Košičanka časom poriadne na nervy. V dnešnej večernej časti jeho výbuch naberie priam obrie rozmery potom, čo sa opije a začne na statku vykrikovať jednu nadávku za druhou ako zmyslov zbavený.

Portál Pluska.sk prišiel s informáciami o tom, že obeťou Radovho útoku sa stane práve Mirka s jej farmárskym partnerom Matejom Jurkovičom (41), ktorý by mal byť čochvíľa vyhodení pre fyzický atak na iného súťažiaceho. Rado sa o ňom vyjadril, že je „sku**ený kok** a že mu pokojne prij**e s lopatou po hlave. O Mirke zas povedal, že je ci**nka sku**ená, čo niekoľkokrát v amoku zopakoval. Podľa upútavky na večernú časť to neskôr Mirka vôbec nezvládla a označila to za šikanu a ostatní farmári boli z Radovho správania taktiež v šoku. Ako to celé dopadne uvidíte už dnes večer!

Farma upútavka

Rado vyčíňal pod vplyvom alkoholu

Zdroj: Pluska.skFoto|Video: YouTube/Televiziamarkiza