Slovenská speváčka Simona Hegerová v druhej polovici novembra šokovala fanúšikov obrovským prekvapením, keď vydala EP-čko OMG so šiestimi skladbami. Všetky už zároveň stihla spolu s videoklipmi zverejniť aj na YouTube, pričom duet s Kalim Toto leto sa stal najsledovanjším hudobným videom v rámci Slovenska.

Nakoľko má 24-ročná Sima za sebou naozaj perný rok, na začiatku toho nového sa spolu s priateľom Tomášom Gajlíkom, ktorý je jej producentom, vybrali do slnkom zaliateho Dubaja, odkiaľ fanúšikom zverejňujú rôzne zaujímavosti. Okrem záberov na legendárny mrakodrap Burdž chalífa či lyžiarske stredisko, nachádzajúce sa v nákupnom centre, však priaznivci talentovanej krásky mohli na jej Instagrame zahliadnuť aj niečo pikantnejšieho charakteru.

Blondínka obdivovateľom na malú chvíľu dopriala pohľad na svoje vyrysované krivky v zlatých plavkách, keď sa na pláži vlnila do rytmu vlastnej skladby Dokola. Vďaka tomu si ju tak konečne mohli vyobzerať zo všetkých strán. Nž a treba povedať, že je na zjedenie – video s tancujúcou Simou nájdete na konci článku.

Sima

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Simine video v plavkách >>TU<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova, Streamable