Speváčku Simonu Hegerovú obdaroval pánbožko štíhlou postavou, a tak môže jesť čo chce, bez toho, aby sa začala podobať na hrocha. Kým jedni jej túto skutočnosť závidia, iní si neodpustia ostré komentáre, smerujúce k tomu, žeby mala pribrať, pričom kritika neobchádza ani jej prsia.

,,Cítim sa mocný – to je anonym mood, žiadna riť a malé kozy, plochá hruď, spieva Sima vo svojej skladbe venovanej hejterom ANONYM MOOD, v ktorej naráža na to, čo jej zvyknú internetoví písalkovia vyčítať. Talentovaná kráska si však z takýchto reakcií ťažkú hlavu nerobí.

,,Niektorí chlapci sú proste zaostalí a ženské telo ešte naživo nevideli, videli ho asi iba v po*ne a preto ešte nevedia, že každé ženské telo je ÚPLNE INÉ – presne tak ako aj každé mužské telo je iné,” v minulosti napísala blondínka na svoj Instagram, upozorňujúc na to, že vyčítať žene, že má malé prsia, je rovnaké, akoby sa ony nám smiali, že máme v trenkách iba cverničku.

Kto občas obľúbenú speváčku sleduje na sociálnych sieťach, vie, že plochú hruď rozhodne nemá! Sima sa pýši síce menšími, no za to pevnými a peknými prsiami, akými by v reálnom živote nepohrdol žiadny chlap! Presvedšiť sa o tom môžete na základe jej záberov z nedávnej dovolenky v Dubaji, kde sa neraz predviedla v plavkách.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Simine prsíčka v plavkách >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/simonahegerova