Vychádzajúca hviezda nielen slovenského, ale aj svetového hokeja Erik Černák má momentálne hlavu v smútku. Počas toho, ako si užíva trochu voľna od náročného hokejového života na dovolenke v Grécku, mu totiž v Košiciach niekto podpálil luxusný Mercedes! 

Portál Košice:Dnes prišiel pred pár hodinami so správou o tom, že na Zimnej ulici v Košiciach zasahovali v noci hasiči pri požiare luxusného Mercedesu G 500. Plamene zničili najmä stranu vodiča, no poškodené boli aj ďalšie časti a celková škoda sa podľa prvých odhadov polície vyšplhala na 133-tisíc eur. Po vyjadrení mami poškodeného sa prišlo na to, že ide o auto 22-ročného slovenského hokejistu Erika Černáka, ktorý hral v uplynulej sezóne v NHL za Tampu Bay.

Takto vyzeralo po požiari auto slovenského hokejistu Erika Černáka.

„Auto patrí môjmu synovi Erikovi Černákovi. Požiar ohlásila hasičom jedna zo susediek. Erik je na dovolenke mimo Slovenska. Hneď sme mu to oznámili a veľmi ho to vzalo,“ povedala pre Košice:Dnes mama samotného Černáka. Keďže auto tam parkovalo už niekoľko dní, tak ide podľa polície pravdepodobne o úmyselné podpálenie a v tejto veci sa začne trestné stíhanie.

Zdroj: Kosicednes.skFoto: Facebook/Polícia SR – Košický kraj,