Víkendové El Clásico skončilo remízou 2:2, pričom o jeden z gólov sa postaral aj hviezdny Argentínčan Lionel Messi. Ten však zaujal aj svojim tvrdým zákrokom na Sergia Ramosa v závere prvého polčasu a bol to práve Ramos, kto mal pred novinármi vyhlásiť, čo si dovolil Messi počas prestávky v zápase medzi Barcelonou a Realom Madrid. 

Duel medzi domácou Barcelonou a hosťujúcim Realom Madrid sa po pár minútach zmenil doslova na bojové pole. Prišli tvrdé zákroky, hádka Suáreza s Ramosom, Messiho nešetrný faul na Sergia Ramosa či červená karta Sergiho Roberta. Všetky tri incidenty uvedené vyšie sa udiali v absolútnom závere prvého dejstva, pričom počas následnej prestávky mal mať Lionel Messi vážnu diskusiu s rozhodcami.

Verejne to o najväčšej hviezde Barcelony vyhlásil kapitán Realu Madrid Sergio Ramos, ktorý ale priznal, že nevie presne, čo Messi rozhodcom vysvetľoval. Španielsky stopér však povedal, že Lionel Messi mal na arbitrov vyvíjať v tuneli obrovský tlak. Celé vyjadrenie Sergia Ramosa k tomuto incidentu medzi Messim a rozhodcami nájdete –TU–.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter