Už je to presne 6 dní, čo Televízia Markíza prostredníctvom svojho oficiálneho webu informovala divákov, že súťažiaci Matej Jurkovič (41) bol z Farmy okamžite vylúčený po tom, čo mal fyzicky napadnúť jedného zo svojich súperov. 

Zábery z Matejovho útoku a ani následného vylúčenia zatiaľ diváci v TV Markíza nemohli vidieť, pretože Farma sa vysiela s niekoľkodňovým posunom. Doteraz jedinou potvrdenou informáciou je oficiálne stanovisko TV Markíza, ktoré nájdete v celom znení – TU.

TV Markíza v ňom informovala o Matejovom vylúčení a o tom, že sa dištancuje od akejkoľvek formy násilia. Slovenský YouTuber Ondrej z Trenčína však priniesol video o tom, čo sa stalo hneď na druhý deň po zverejnení Matejovho vylúčenia.

Nasledujúca časť Farmy totiž doslova trhala rekordy v sledovanosti a Ondrej z Trenčína vo svojom videu uvádza: „Farmu si v ten večer pozrelo viac ako 400 tisíc ľudí. To, že tam niekto niekomu dal reálne po hube, zvýšilo sledovanosť na trojnásobok.“ Viac informácií o celom incidente nájdete vo videu nižšie!

Bitka na Farme: Aká ja skutočná pravda? (Názor)

>>> VIDEO NÁJDETE TU <<<

Foto: Farma.markiza.sk | Video: Ondrej z Trenčína