Mladý Slováčisko zatúžil po trojke s dvoma babami. Zveril sa s tým frajerke a tá mu po pár týždňoch sama vyhovela, keď u nich doma zviedla svoju najlepšiu kamarátku. Nakoniec sa však z toho vykľul poriadny horor!

Občas, keď má Tóno poriadne vypité, tak v bare balí kočky na to, že je akože cudzinec a predstavuje sa pripitým a falošným prízvukom ako Anthony (čítajte Enthony) a dáva prehnaný dôraz na E. Na tom nezáleží, skrátka “Enthony” mal frajárečku. Celkom šumná, rozumu nie veľa, ale zadok dobrý. A minule mi hovoril, ako dlho ho lákala trojka s frajerkou a ešte dákou babou.

Tóno sa mi pri poháriku zveril, že k spomínanej trojke prišlo celkom nevinne. Kamarátka jeho frajerky sa vrátila zo zahraničia, kde bola na niekoľkomesačnej brigáde. Kým on bol ešte v práci, baby si večer u nich veselo keckali a popíjali. Keď prišiel z práce domov, obe už boli fajne “načaté” a tak sa k nim rýchlo pridal aj on. Alkohol sa lial, náladička gradovala, na telke hrala hudba z YouTube a baby na ňu veselo tancovali.

Odrazu sa však niečo zmenilo a “Enthonyho” frajerka sa začala ku svojej najlepšej kamoške podozrivo túliť a vrhala pri tom nebezpečné pohľady na svojho frajera. Keď sa baby pred ním začali bozkávať a vyzliekať, všetci traja už vedeli, ako táto oslava veľkolepého návratu zo zahraničia dopadne.

Trojica najskôr začala “šantiť” v obývačke na gauči, neskôr sa presunuli do spálne a dokonca aj do kúpeľne. Už počas TOHO došlo k malej kolízii, pretože frajerka začala Tónovi v posteli vyčítať, že sa viac venuje jej kamoške. Ako chlap tomu rozumiem. Susedov trávnik sa vždy zdá byť krajší a zaujímavejší ako ten náš, ktorý treba obrábať takmer každý všedný večer.

Napriek tejto menšej roztržke však trojica veselo pokračovala takmer až do rána, kým na neho neprišiel “šťastný koniec”. Samozrejme, že TO na neho prišlo, keď bol práve vo frajerkinej kamarátke…

Po skupinových radovánkach zostala opitá kamoška spať u nich na gauči v obývačke, zatiaľ čo šťastný pár zostal u seba v spálni. Ráno si dali všetci kávu, ešte pred ňou si Tóno raz vrzol s frajerkou v posteli, čo bol taký nadržaný z predchádzajúceho večera, a potom odviezli ešte stále opitú kamošku domov. Zdalo sa, že všetko je v poriadku.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Najbližších pár dní však chudák Tóno prežíval peklo. Frajerka mu neustále vyčítala, že sa spravil pri jej kamarátke a nie pri nej, že kamoške sa venoval viac ako jej a tak dále a tak dále. “Enthony” sa stále ukľudňoval, že ju to za pár dní prejde a mal pravdu. Po čase to prešlo a boli s frajerkou ok. Zamotala sa však do toho jej nadržanučká kamarátka. Tá totiž celej partii hrdo porozprávala o tom, čo sa u nich doma stalo. Jemu to síce bolo jedno, ale frajerka bola z toho na nervy. A žiarlila.

Prešlo niekoľko týždňov a čuduj sa svete, šťastná trojica sa opäť ocitla u nich doma. Stačilo pár pohárikov “ohnivej vody” a on i frajerkina kamoška sa začali k sebe túliť. Bol celý nažhavený na to, aký úžasný večer ho čaká. Frajerka sa zdala byť v pohode a baby dokonca pomerne rýchlo pristúpili na “ústne skúšky”.

Netrvalo to ale dlho a niečo sa stalo. Nestihol sa ani spamätať a jeho frajerka s kamoškou po sebe ziapali ako zmyslov zbavené. Hoci sa najskôr snažil situáciu upokojiť s jednou aj s druhou, iba to zhoršil. Baby sa tak strašne pohádali, že frajerka vyhodila svoju kamošku von na taxík a odišla urazene spať.

Tóno bol pripravený na to, že možno aj tentokrát si po trojke bude musieť vypočuť nejaké žiarlivostné podrypovanie, ale nečakal, že večer sa skončí skôr ako začal. Najlepšie kamošky sa následne ešte viac rozhádali a niekoľko mesiacov spolu poriadne nehovorili. Občas sa všetci traja náhodne stretli v meste, ale frajerkina  kamoška si nikdy neodpustila dvojzmyselnú narážku, čo frajerka niesla extrémne ťažko. Jej nervozita sa postupne stupňovala a po pár týždňoch už bolo po vzťahu.

Jeho príbeh je však ponaučením pre všetkých chlapov. Ak niekto z vás túži po trojke s frajerkou a nejakou ďalšou babou, dobre si to premyslite. Ak je totiž vaša princeznička žiarlivá, možno bude predsa len lepšie a bezpečnejšie poobzerať sa po inej alternatíve…

Zdroj: Muzskysvet.sk | Foto: Pixabay.com

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU