Skúsenosť dvadsaťpäťročného Milana môže slúžiť ako výstraha pre všetkých vymetačov barov a ženských rozkrokov skúšajúcich rôzne finty na provokatívne vyzerajúce slečinky, ktorým však v skutočnosti ide o úplne niečo iné ako nadržaným chlapom snažiacich sa len spestriť si svoj piatkový večer.

Poznáte to, nočný podnik, latino hudba, príjemné prítmie a stôl, pri ktorom sedí skupinka roztúžených dievčat slastne olizujúcich okraj svojho pohárika a lačne pozerajú všade navôkol s cieľom uloviť poriadneho kanca. Presne takúto predstavu stráveného večera mal aj Milan so svojimi kamarátmi, preto sa už pred vstupom do baru posilnili niečím tvrdším na odvahu, aby vo vnútri nemuseli kupovať predražený alkohol, veď úplne stačí, keď minú kopu peňazí na drahé drinky, ktoré budú kupovať svojim „obetiam“.

Rajcovná blondína

Večer sa od začiatku vyvíjal podľa ich predstáv a Milanovi padla do oka najmä trsajúca babenka na parkete v poriadne krátkych šortkách, ktoré odhaľovali jej pevné stehná. Už si v duchu predstavoval, ako si ich omacá, keď mu táto rajcovná blondínka podľahne. Dlho neotáľal a vyštartoval po nej hneď potom, ako si s ostatnými ešte naposledy potajomky ulial pod stolom na guráž. Jeho prítomnosť sa tajomnej neznámej očividne páčila, a tak netrvalo dlho a rukami si obchytal všetko to, po čom ešte pred chvíľou len sníval.

Jej telo vrtiace sa v rytme kubánskej hudby ho nesmierne rajcovalo, čo sa veľmi rýchlo prejavilo aj v jeho rozkroku, kde to ním už poriadne lomcovalo. Ruky roztúženej krásky najskôr len blúdili popod jeho košeľu, pod ktorou sa mu od vzrušenia chlpy ježili, no skutočná slasť prišla až po tom, čo sa letmo dotkla aj tých miest tam dole. To bol pre ňu jasný signál, že je chalanisko už úplne v jej moci. Za ruku ho tak rýchlo vyviedla von z podniku.

Fajka v kúte parkoviska

Slečna si to s Milanom zamierila rovno na tmavé miesto na parkovisku, rozopla mu nohavice a pustila sa do poctivej práce, ktorej výsledok skončil celý v jej ústach. Milan potúžený chľastom a oblbnutý slastným zážitkom, ktorý ešte stále spracovával, nebol istý čas schopný ani pohybu, čo však využil útočník pripravený „na akciu“, a tak nešťastníka zložil jediným úderom do hlavy.

Chudáka ho prebudil až začínajúci dážď, ktorý ho primäl aspoň ako tak k vedomiu. V hlave mu dunelo, čo najskôr pripisoval alkoholu. No že je dôvodom jeho bolesti niečo úplne iné, zistil, až keď si rukou siahol na zátylok, z ktorého mu tiekla krv. Vtedy mu pomaly začalo dochádzať, čo sa stalo. Rýchlo si prehmatal kapsy, v ktorých, ako už tušil, nenašiel ani mobil, ani peňaženku… Čo však bolo najhoršie, neboli tam ani kľúče od jeho bytu.

Vybielený byt

Milan sa rýchlo rozbehol do baru, v ktorom ešte stále veselo popíjali jeho kamaráti – tí ale neboli schopní vnímať, čo im hovorí, tak si od jedného z nich zobral aspoň peniaze na taxi a ponáhľal sa domov. Jeho zlá predtucha sa, žiaľ, vyplnila a dvere od bytu boli otvorené dokorán. Okrem nábytku v ňom nenašiel absolútne nič! Všetko bolo preč – drahá elektronika, niekoľko kusov značkových hodiniek, na ktoré si tak potrpel, aj peniaze – všetko bolo fuč. Na stolíku v obývačke si však pri kľúčoch od bytu našiel veľavravný odkaz – „Skoro si ma zadusil, ty hov*do, ale stálo to za to!“

Na políciu sa chudáčisko neobrátil, bránila mu v tom hanba – navyše ani poriadne nevedel, ako dotyčná vyzerala, o mene nehovoriac. Nezostalo mu tak nič iné, len si všetky ukradnuté veci postupne dokúpiť, pričom po fajke od cudzej ženy odvtedy už viac nezatúžil.

Zdroj: MuzskySvet.sk | Foto: depositphotos.com