Celým cyklistickým svetom v posledných dňoch otriasa obrovský škandál. Jeden z víťazov najslávnejších cyklistických pretekov sveta Tour de France si poriadne zavaril. A môžu sa to ľahké žienky.

Bývalý nemecký cyklista Jan Ullrich vyhral slávnu Tour de France v roku 1997 a zatiaľ je jediným pretekárom tejto krajiny, ktorému sa to kedy podarilo. Na povrch však vyplávala pravda o jeho súkromnom živote. V ňom si rád dopraje spoločnosť ľahších žien. Prostitútku menom Brandy si mal pozvať do jedného hotela vo Frankfurte za 600 eur. Na izbe došlo k veľkej hádke, ktorú opísala samotná Brandy.

„Hotelová izba bola zničená, na stole ležal akýsi biely prášok. Pripomínalo mi to kokaín. Na zemi boli porozhadzované použité kondómy a fľaše od whisky. Zákazník ležal nahý na posteli s alkoholom v ruke. Poprosila som ho, aby so mnou zaobchádzal s rešpektom. Rozprávali sme sa o praktikách. Chcel to nechránene, no to som odmietla. Začal mi nadávať, že na čo som si ťa najal, ty ku*va.“ Keď prostitútka zo strachu chcela utiecť, vrhol sa na ňu, začal ju biť a dusiť. Podľa jej slov ju zranil v hornej časti tela.

Ullrich tieto slová považuje za výmysel a predostrel svoju verziu. Podľa neho k hádke došlo kvôli tomu, že žena chcela odísť skôr ako bolo vopred dohodnuté. Priznal, že ju sotil, ale to je všetko. Sám zavolal políciu, pretože sa cítil okradnutý. Polícia cyklistu následne zatkla.

Zdroj: Cyclingweekly.com | Foto: Instagram, Twitter