Ak sledujete obľúbený seriál Susedia, určite vašej pozornosti neunikla príťažlivá prsnatá Andrejka, ktorú stvárňuje herečka Dominika Richterová. Avšak nie je všetko tak, akoby sa na prvý pohľad mohlo zdať. Domča vraj v skutočnosti až taká obdarená nie je!

Obľúbený seriál susedia sa na obrazovky TV Markíza vrátil po dlhých 10-tich rokoch. K známym postavám – Františkovi, Lászlóvi, Zuzane, Ildikó a Marte ale pribudla aj nová posila v podobe rozkošnej a poriadne rajcovnej Andrejky. Jej role sa zhostila 26-ročná slovenská herečka Dominika Richterová, ktorá sa po väčšine objavuje na obraze v krátkych sukničkách či šortkách a s hlbokými výstrihmi. Nejednému Slovákovi tak pri pohľade na ňu určite ujde slinka.

Teraz však pre vás nemáme dobrú správu. Ak ste si doposiaľ mysleli, že je seriálová Andrejka poriadne obdarená, sklameme vás. Dominika pre noviny.sk prezradila, že si podprsenku vykladá štyrmi vypchávkami. „Určite by som vymenila tú podprsenku, kde mám štyri vypchávky,“ nechala sa počuť krásna blondínka.

Dominika Richterová

Zdroj: markiza.sk | Foto: Facebook, Instagram