Majstrovstvá sveta v hokeji sú jednoznačne pre celý svet veľkou udalosťou. No povedzme si pravdu, že pre naše malé Slovensko, ktoré bezpochyby žije hokejom, je to priam sviatok. Svedčí o tom aj fakt, že na osobnú podporu našich chlapcov sa nebojíme utratiť nemalé peniaze.

Hoci sa okolie dánskej Royal arény hemžilo rôznymi národnosťami, o tom, že sú Slováci tí najvášnivejší fanúšikovia, zaručene niet pochýb. Našinci, ktorí pracujú priamo v Dánsku alebo neďaleko, to mali tento rok na majstrovstvá sveta v hokeji len na skok. Mnoho z nich si preto nenechalo ujsť šancu sa prísť pozrieť na emotívne zápasy našej reprezentácie aj naživo. Výlet do Kodane si však neváhali spraviť i Slováci žijúci doma na Slovensku. A koľko boli ochotní minúť kvôli zápasom našej reprezentácie?

Ako píše portál refresher.sk, istého Eda z Bratislavy vraj letenka do Kodane, ubytovanie na päť dní a bežné náklady stáli takmer 1000 eur. No chlapík tvrdí, že zážitok, ktorý si odtiaľ odniesol, je na nezaplatenie. S čím musíme určite súhlasiť.

Tento článok je pripravovaný v spolupráci so >> ŠportovýMagazín.sk <<

Zdroj: refresher.sk | Foto: Instagram