Očkovanie proti koronavírusu Covid-19 sa pomaly rozbieha i na Slovensku. V prvej  vlne by sa mali očkovať zdravotníci, dôchodcovia a zamestnanci ďalšej kritickej infraštruktúry. Mnohí z nich si pritom musia na svoj termín počkať aj niekoľko týždňov. Takéto problémy sa však podľa informácií Denníka N netýkajú bývalej tenistky Dominiky Cibulkovej (31).

Možnosť zaočkovať sa údajne dostala Dominika aj napriek tomu, že nepatrí do žiadnej zo spomínaných rizikových skupín, ako napríklad zdravotníci či dôchodcovia. Okrem toho sa začal množiť ďalšie prípady ľudí, ktorí vraj túto vakcínu dostali s predstihom, i keď podľa pravidiel mali byť zaočkovaní až neskôr.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Riaditeľka nemocnice na Kramároch, kde mali Cibulkovú údajne zaočkovať, poskytla pre Denník N vyjadrenie. „Hneď ako som dostala tento podnet, informovala som námestníka pre zdravotnú starostlivosť Alexandra Mayera v nemocnici na Kramároch, kde mala byť spomínaná osoba zaočkovaná, a požiadala som ho o prešetrenie celej záležitosti v čo najkratšom čase,“ uviedla Renáta Vandriaková.

Dominika Cibulková má vraj už prvé očkovanie na koronavírus Covid-19 za sebou.

Zdroj: DenníkN | Foto: Instagram/Domicibulkova