Pandémia koronavírusu Covid-19 sa rozmáha na celom Slovensku, keď denne pribúdajú také počty prípadov, na aké sme tu zvyknutí neboli. Slovensko sa tak po vyše troch mesiacoch vrátilo do stavu núdze a prijalo prísne opatrenia, ako napríklad obmedzenie hromadných podujatí na maximálne 50 účastníkov. A Slováci si už z týchto vecí pomaly začínajú robiť posmech! 

Krivka nových prípadov posledné dni rapídne rastie, no našťastie sa začalo testovať omnoho viac (za štvrtok 9170 testov, z toho 797 pozitívnych), takže sa dá očakávať, že trend rastúcich čísel pozitívne infikovaných bude ešte nejaký čas pokračovať. Naša vláda spoločne s konzíliom odborníkov už stihla prijať mnoho opatrení, ktoré by mali zamedziť rýchlejšiemu šíreniu sa vírusu.

Na našom Instagrame MANMAGAZIN.SK nájdete pre chlapa to najlepšie 😎 Sledujte ho >>>TU<<<

Tieto opatrenia však mnoho ľudí spochybňuje a označujú ich za nelogické. Športovci, kultúrna obec aj zástupcovia cirkvi si aspoň vydupali zmenu z úplného zrušenia hromadných podujatí, na limity maximálne 50 účastníkov.

Občas však niektorému z internetových výmyselníkov vyjde v diskusiách odľahčený žart, na ktorom sa pobavia stovky ďalších. A na komentári jedného zo Slovákov o tom, čo podľa neho najbližšie odborníci zakážu sa môžete teraz pobaviť nižšie aj vy, veď humor lieči!

Foto: Facebook/Aktuality.sk, Facebook/Igormatovic

Staňte sa redaktorom Manmagazinu, viac info o našej ponuke nájdete – TU