V rámci prvých zápasov 3. predkola Európskej ligy sa predstavilo viacero Slovákov, ktorý legionárčia v zahraničných kluboch. V dueli bulharskej CSKA Sofie a dánskej FC Kodani sa na ihrisku stretli hneď traja našinci.

CSKA Sofia, ktorú trénuje bývalý kouč majstrovskej Trnavy Nestor El Maestro, začala zápas proti Kodani skvele. Už v 15. minúte viedla po góle Mauridesa. Na konci prvého polčasu však na ihrisko vybehol žilinský odchovanec Denis Vavro, aby v 64. minúte exportnou strelou vyrovnal stav na 1:1. O desať minút neskôr už dánsky mančaft vyhrával, keď nariadenú penaltu premenil Kodro.

V 76. minúte prišiel na trávnik v drese Kodane aj slovenský reprezentant Ján Greguš. V drese domácich odohral celý zápas ďalší reprezentant Boris Sekulič. Pozrite si luxusný gól Denisa Vavra na 1:1!

CSKA Sofia – FC Kodaň 1:2

Video|Foto: YouTube, Streamable.com