Slovenský MMA zápasník Ivan Buchinger (34) je dodnes jediným našim fighterom, ktorý sa v klietke postavil legende tohto športu Conorovi McGregorovi (32). Stalo sa tak v roku 2012 a náš tvrďas si na šialeného Íra poriadne veril! 

Ivan Buchinger je stále aktívnym zápasníkom s bilanciou 37-7. Bývalý šampión organizácii Cage Warriors a M1 je jedným z najdlhšie „slúžiacich“ Slovákov v klietke a nedávno prestúpil do organizácie Oktagon, ktorá si od jeho účasti sľubuje veľké divadlo. Buchinger má za cieľ získať tituly v dvoch váhových kategóriách – v perovej a ľahkej, čo priznal v nedávnom rozhovore pre Šport.sk .

V tomto interview sa venoval aj svojmu zápasu proti McGregorovi z roku 2012, ktorý prehral na K.O. . Údajne ho predtým poriadne nepoznal a sám seba považoval za favorita, dokonca až tak, že si na seba stavil 100 eur a nechápal, prečo ho stávkové kancelárie podceňujú.

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

Priznal však, že keď videl, akým spôsobom sa Conor v klietke pohybuje, tak pomaly ani sám o sebe nevedel, či je chlapec alebo dievča. A dostal strach, ktorý podľa svojich slov nikdy predtým ani potom v kariére nepocítil. Nuž, teraz je však na rozdiel od Conora stále na výslní aspoň našej domácej scény, zatiaľ čo írsky zápasník bojuje už viac jazykom ako päsťami. Video z ich súboja si môžete vychutnať nižšie!

Ivan Buchinger vs. Conor McGregor

Zdroj: Šport.skFoto: YouTube | Video: Ok.ru