Mnohí skeptici tvrdia, že tipovaním športových zápasov ešte nikto skutočne nezbohatol, avšak tento výrok môže niekedy naraziť na poriadne tvrdý múr. Stávková kancelária Niké pravidelne uverejňuje najúspešnejšie tikety týždňa, a to spoločne s krátkym príbehom – ten posledný opisuje naozaj skvostnú skúsenosť!

Slovenský tipér si doprial začiatkom februára obrovský dôvod na radosť. Po tom, ako si podal tiket s ôsmimi zápasmi, obsahujúci kombináciu tipov na hokejové a futbalové zápasy, neubránil sa priebežnému sledovaniu výsledkov.

futbal

Keď mal muž prvých šesť správnych odhadov za sebou, ostávali mu už len posledné dva zápasy – jedným z nich bol futbalový súboj medzi mužstvami Atleticom San Luis a Clubom Tijuana. V tej chvíli sa však udialo niečo, čo by predpovedal zrejme len málokto.

Chlapík totiž tipoval výhru hosťovského tímu a ešte aj v nadstavenom čase v 92. minúte stav 1:2 nasvedčoval tomu, že má peniaze vo vrecku. Vtom sa ale intuitívne rozhodol podaný tiket predčasne pozastaviť a nechať si od stávkovej vyplatiť zostávajúcu výhru 30 471 eur. Vzápätí zistil, že urobil doslova životný ťah – domáci tím strelil len o niekoľko sekúnd nato nečakaný vyrovnávajúci gól a zápas tak skončil remízou, čo by pôvodný tiket dostalo na absolútnu nulu!

Na našom Facebooku MANMAGAZIN nájdete pre chlapa to najlepšie ? Sledujte ho >>>TU<<<

tiket niké

Zdroj: Nike.sk | Foto: Nike.sk, Pexels.com