Aj tomu najväčšiemu posteľnému borcovi sa občas podarí niečo, čo zo ženského pohľadu spadá do kategórie „WTF?“. Sú situácie, ktoré by nevedel vysvetliť ani ten najlepší se*uológ, a dokonca ich nenájdeme ani v žiadnom péčkovom scenári. Tak či onak, poďte sa pozrieť, o aké posteľné zážitky sa s nami ženy podelili. K niektorým by ste sa veru nikdy nepriznali.

Katka, 22 rokov

Môj frajer pracoval na mliečnej farme. Raz, keď sme to spolu v posteli robili, uprostred prestal, a normálne sa snažil podojiť moje prsia. Začal s nimi robiť pohyby ako pri dojení a pri tom všetkom vydával divné zvuky… Nakoniec sa začal smiať. Uprostred se*u! Bola som úplne mimo, až som naňho zakričala, že nie som krava.

Ema, 22 rokov

Bola som v posteli s chlapom, ktorý mi omylom dal lakťom do nosa. Nos mi, samozrejme, rozbil a mne sa spustila krv… On len na mňa pozrel, povedal mi, že to nie je nič vážne, a pokračoval ďalej.

Lea, 27 rokov

Začala som chodiť s medikom. Jedného dňa sme prišli k nemu na byt. Myslela som si, že ide po kondóm, lenže on vytiahol súpravu katétrov. Očividne ho to vzrušovalo… Snáď ani nemusím hovoriť, že som okamžite zdrhla.

Ria, 22 rokov

Chodila som s chlapcom. Boli sme v posteli a zrazu sa ma spýtal: „Už to cítiš, Mr. Krabs?“ Citoval scénku zo Spongeboba.

Lily, 25 rokov

Mala som nepríjemný se* s chalanom, ktorý na mňa počas toho zakričal, aby som mu chytila bradavky. Nemyslím si, že to chcel zakričať, ale povedal to dosť nahlas. Tak som to spravila! Potom mi povedal, že to chce inak, že ich mám skôr švihať. Ja som ich zmätene masírovala. Je to úplne divné, ale to švihanie bradaviek bol jediný spôsob, ako ho spraviť. Spravil sa asi po 30 sekundách.

Nataša, 22 rokov

Stretávala som sa s chlapom, ktorý chcel vždy po se*s spoločnú sprchu. Čo by samo o sebe nebol problém. Lenže on ma chcel umyť, ako skutočne ma okúpať. Veľmi divné.

Jana, 28 rokov

U mňa bod G nefunguje. To ale nevadí. Viem presne, ako to chcem, a počas se*u mám takmer vždy orgazmus aspoň dvakrát. Najčudnejšia vec bola, keď nešlo o to, čo chlapík spravil, ale čo povedal. Boli sme spolu v posteli. Môjmu bodu G sa venoval asi 10 minút. Slušne som sa mu snažila povedať, že u mňa to jednoducho nefunguje. A on dal svoju ruku preč, prehodil sa ku mne na stranu a povedal: „MÁ TI TO BYŤ PRÍJEMNÉ!!!“

Líza, 22 rokov

Chalan pred tým, ako ma začal lízať, zjedol pikantné krídelka. Ústa si dostatočne nevypláchol a moja vagína horela asi hodinu. Musela som si dať sprchu.

Frederika, 22 rokov

Bol to môj úplne prvý orálny se* v živote. Potom, ako sa chalan spravil, som to vypľula. Hneď na to sa nahneval a bol úplne vážny. Povedal mi, aby som to už nikdy nespravila.

Alica, 28 rokov

Jeden chalan upravil elektrický obojok pre psa tak, že si ho pripevnil na perineum (oblasť medzi semenníkmi a konečníkom). Počas milovania chcel, aby som mu dávala elektro šoky. Povedala som nie. Stále viac a viac naliehal. Nakoniec si tie šoky dával sám.

Karolína, 29 rokov

Mala som se* s chlapom, ktorý počas toho, ako sme to robili, váľal očami tak, že mu bolo vidno iba bielka. No nedalo sa na to pozerať. Ale keďže se* bol dobrý, celý čas mala zatvorené oči.