Po krásnej policajtke, ktorá zasahovala proti chuligánom na futbalovom zápase Trnava – Bratislava, zaujala facebooková stránka Polície Slovenskej republiky ďalšími fotografiami svojich príslušníkov. Tentokrát Slováci slintajú dokonca nad dvojicou!

Polícia Slovenskej republiky pred pár dňami na svojom Faceboku ulahodila očiam oboch pohlaví. Zverejnila totiž dva zábery zachytávajúce dvojicu policajných príslušníkov z Nitry. “PRED NÁSTUPOM DO SLUŽBY. Pozdrav od ďalších našich kolegov pre fanúšikov tejto stránky. Fotky vznikli pred nástupom do služby. Túto dvojicu ste mohli v minulosti stretnúť na cestách v Nitre,” stojí v popise fotiek. Príspevok si za pár hodín vyslúžil viac ako 1600 lajkov a niet sa ani čomu čudovať.

Nad mladíkom Tomášom sa nerozplývali len ženy, ktoré by vraj kvôli nemu porušovali zákon na dennom poriadku, ale aj muži. Jeden to dokonca povedal za všetkých: “Keby som vyzeral ako ten policajt, tak by bol život gombička.” Bez povšimnunia, samozrejme, neostala ani krásna policajtka. “Aká kráska a má aj putá, to by bolo rošošo,” napísal k foto neznámy užívateľ.

Zdroj/Foto: Facebook